İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Menta Pharma tüm çalışanlarına eşit fırsatlar tanıyan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini geliştirmesine destek olan ve kariyer imkanı sağlayan bir kuruluştur. Menta Pharma çalışanlarına fırsat yaratmanın ve destek olmanın sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli unsur olduğunun bilincindedir. Başarısının arkasında kaliteli ve eğitimli insan gücü yatmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız aşağıdaki esaslara dayanır:
İyi eğitimli, gelişime ve yeniliklere açık, yaratıcı, çalışkan, dinamik, takım çalışmasına yatkın ve şirket kurum kültürüne uygun olan profesyonel bir çalışan ekibi oluşturmak.
Tüm çalışanlarımıza yeterlilik ve yeteneklerine göre yetişme ve gelişme olanakları sağlamak.
Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini en üst düzeye ulaşmasını hedeflemek.
Çalışanlarımızın motivasyon ve memnuniyetini yüksek tutmak.
Şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak
Objektif değerlendirmeler yapmaktır.
İş Başvurusu

Menta Pharma, ihtiyaçları doğrultusunda alanında deneyim sahibi ve tecrübeli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz personel alımları yapmaktadır. Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, bilgi, yetenek ve sahip olduğu niteliklerle bizlere eşlik edecek yeni ekip arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

İş Başvurusu İş Başvurusu
Staj Başvurusu

Menta Pharma, üniversite, meslek yüksekokulu, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır..

Staj Başvurusu Staj Başvurusu